OPIEKA GODZINOWA NAD OSOBĄ STARSZĄ

Usługi opiekuńcze dla osób starszych łódź

Opieka nad osobą starszą w Łodzi, Centrum Opieki Seniora, Usługi opiekuńcze w domu łódź

Opieka nad osobą starszą w Łodzi i w okolicach:

Opieka nad osobą starszą godzinowa jest popularną formą opieki pośród osób, które potrzebują wsparcia w umiarkowanym zakresie, np. w higienie i toalecie, w przygotowaniu posiłków, w pracach porządkowych czy przy dotrzymaniu towarzystwa.

Opieka nad osobą starszą skierowana jest przede wszystkim do osób starszych oraz ich rodzin, które na co dzień funkcjonują w sposób bardziej samodzielny. Rola opiekuna skupia się na pomocy w czynnościach codziennych, które ze względu na ograniczenia zdrowotne sprawiają trudność osobie starszej.

Zatem opieka godzinowa jest idealnym rozwiązaniem dla osób potrzebujących pomocy w mniejszym wymiarze czasowym.

Opiekę godzinową zapewniamy w na terenie Łodzi i okolic.

Czas opieki: od 2 do 6 godzin dziennie.

Cena: od 20,00 do 50,00 zł/godz. 

Zapraszamy do kontaktu

Opieka nad osobą starszą w Łodzi

Polub Nas na Facebooku

usługi opiekuńcze w domu Łódź, Opieka nad osobą starszą Łódź, Centrum Opieki Seniora

tagi: Opieka seniora, Usługi opiekuńcze dla osób starszych w Łodzi, opieka seniora, opieka domowa nad osobami starszymi łódź, w Zgierzu, opieka nad osobą starszą w Łodzi, usługi opiekuńcze w domu Łódź, Usługi opiekuńcze dla osób starszych w Łodzi, opieka seniora Zgierz, Usługi opiekuńcze dla osób starszych w Łodzi, opieka z zamieszkaniem Łódź. Opieka nad osobą starszą w Łodzi z zamieszkaniem, opieka z zamieszkaniem Warszawa, opieka długoterminowa Warszawa, opieka nad osobą starszą w Łodzi, opieka domowa nad osobami starszymi łódź, opieka domowa cennik, opieka nad starszą osobą z zamieszkaniem, Opieka nad osobą starszą w Łodzi. Usługi opiekuńcze dla osób starszych w Łodzi, usługi opiekuńcze dla osób starszych cennik, Opieka nad osobą starszą w Łodzi. Opieka domowa nad osobami starszymi łódź, opieka domowa nad osobami starszymi łódź, Usługi opiekuńcze dla osób starszych w Łodzi, całodobowa opieka nad osobami starszymi łódź, Usługi opiekuńcze dla osób starszych w Łodzi, Opieka seniora Łódź

Realizacja www: Black Cat Studio