CAŁODOBOWA OPIEKUNKA Z ZAMIESZKANIEM

Usługi opiekuńcze dla osób starszych łódź

Całodobowa opieka nad osobami starszymi z zamieszkaniem jest realizowana na terenie  województwa łódzkiego (Łódź, Zgierz i okolice).

Opieka z zamieszkaniem jest najbardziej specjalistyczną formą opieki, idealną dla Podopiecznych, którzy mieszkają samodzielnie i potrzebują wsparcia zarówno w dzień, jak i w nocy. Opiekunki osób starszych mieszkają w domach Podopiecznych, pomagając im w codziennych czynnościach.

Zaletą takiej opieki jest fakt, iż zawsze jest jeden opiekun wiodący. Czyli jedna osoba, co w przypadku osób z demencją czy otępieniem ma zasadnicze znaczenie. Zmiany opiekuna są minimalne. Pozwala to uniknąć stresu osobie starszej związanego ze zmianą opiekunów.

Profesjonalna opieka nad osobami starszymi

Opiekunka z zamieszkaniem wybierana jest pod kątem pacjenta – może być to na przykład pielęgniarka lub asystent – co gwarantuje rzetelną opieką, dostosowaną w pełni do stanu zdrowia pacjenta. Tego rodzaju opieka domowa nad osobami starszymi to wytchnienie dla rodzin, które z powodu pracy czy odległego miejsca zamieszkania same nie mogą całodobowo zajmować się swoimi bliskimi.

Zakres obowiązków opiekunki osób starszych ustalany jest indywidualnie z Podopiecznymi lub ich rodziną – brany pod uwagę jest obecny stan zdrowia osoby, w tym zdolność do samodzielnego funkcjonowania.

Zapraszamy do kontaktu

Opieka nad osobą starszą w Łodzi

Polub Nas na Facebooku