Dzienna opieka nad osobami starszymi

Usługi opiekuńcze dla osób starszych łódź

Całodobowa opieka nad osobami starszymi z zamieszkaniem jest realizowana na terenie województwa łódzkiego (Łódź, Zgierz i okolice) oraz mazowieckiego (Warszawa).

WARSZAWA: OPIEKUNKA Z ZAMIESZKANIEM — NIEOCENIONA POMOC NA CO DZIEŃ

Opieka dla seniora to bardzo ważna oraz odpowiedzialna kwestia. Jesień życia każdemu seniorowi potrafi przysparzać wielu trudności. Z wiekiem pojawiają się zarówno problemy z koordynacją ruchową, pamięcią, jak i kłopoty ze słuchem czy wzrokiem. Przyczynia się to do stopniowego obniżania jakości życia człowieka. Prawidłowa opieka dla osób starszych świadczona na własną rękę w tym czasie często jest trudna, ponieważ młodsi członkowie rodziny zazwyczaj pracują zawodowo lub sami muszą zajmować się dziećmi. W takich warunkach ciężko o zapewnienie seniorowi pełni czasu i uwagi.

Dla wielu najlepszym wyjściem z tej sytuacji jest skorzystanie z pomocy opiekunki, która otoczy opieką medyczną starszego członka rodziny, lecz również pomoże mu w codziennych obowiązkach. Dzienna opieka nad osobami starszymi to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, kiedy nie jesteśmy w stanie sami w pełni zadbać o potrzeby seniora. Stanowi ona także odpowiedź na problem samotności, który często pojawia się w tym wieku. Opiekunka, która ma możliwość zamieszkania z Podopiecznym, może poświęcić mu czas i uwagę, co pozytywnie wpływa na jego samopoczucie.

PROFESJONALNA OPIEKA NAD OSOBAMI STARSZYMI — MAZOWIECKIE, ŁÓDZKIE

Opieka z zamieszkaniem jest najbardziej specjalistyczną formą zajmowania się seniorami, idealną dla osób, które żyją samotnie oraz potrzebują wsparcia zarówno w dzień, jak i w nocy. Opiekunka osób starszych mieszka w domu swojego Podopiecznego, pomagając mu w codziennych czynnościach. Jej zadaniem jest nie tylko dbanie, aby utrzymać seniora w zdrowiu i bezpieczeństwie, ale także zapewnienie mu towarzystwa.

Dzienna opieka nad osobami starszymi z zamieszkaniem pomaga zadbać o komfort Podopiecznego. To bardzo ważne, ponieważ złe samopoczucie może się także odbić na jego zdrowiu. Zaletą takiej opieki dla seniora jest fakt, iż zawsze jest jeden opiekun wiodący – co w przypadku osób z demencją czy otępieniem ma zasadnicze znaczenie. Rzadkie zmiany pozwalają seniorowi uniknąć stresu związanego z pojawieniem się nowej osoby, która się nim zajmuje. Opieka domowa nad osobami starszymi, którą zapewniamy, to profesjonalna usługa skierowana nie tylko na spełnienie potrzeb Podopiecznego, ale także zapewnienie mu maksymalnego komfortu fizycznego oraz psychicznego. W związku z tym dbamy o to, aby pracownicy przydzielani do danych seniorów byli w miarę możliwości stali i by nie dochodziło do częstych zmian.

Opiekunka z zamieszkaniem wybierana jest pod kątem pacjenta – pielęgniarka lub asystent – co gwarantuje rzetelną opiekę, dostosowaną w pełni do stanu zdrowia seniora. Jest to szczególnie ważne, ponieważ nawet dwie osoby w tym samym wieku mogą mieć inne potrzeby z uwagi na stan zdrowia czy chociażby cykl dnia. Dokładamy więc wszelkich starań, aby jak najlepiej dopasować naszych pracowników do Podopiecznych, którymi mają się zajmować. Opieka domowa nad osobami starszymi to wytchnienie dla rodzin, które z powodu pracy czy odległego miejsca zamieszkania same nie mogą całodobowo zajmować się swoimi bliskimi. Gwarantujemy, że korzystając z naszych usług, stawiacie na firmę, która zapewni jak najlepszych opiekunów dla Waszych najbliższych, mając na uwadze przede wszystkim ich dobro.

Opieka osób starszych z zamieszkaniem pozwala na stałą kontrolę ich kondycji oraz pomoc w pełnieniu domowych obowiązków. Opiekun służy nie tylko należytą pomocą w życiu codziennym czy pielęgnacji, lecz zapewnia także poczucie bezpieczeństwa tak potrzebne w podeszłym wieku. Opieka seniora z zamieszkaniem pozwala również pracownikowi na szersze pole działania — dzięki pracy ciągłej i na miejscu jest w stanie szybko zareagować na gorsze samopoczucie osoby starszej.

Całodobowa opieka seniorów na terenie Warszawy i Łodzi

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dlatego uważamy, że jesteśmy najlepszym wyborem jeśli chodzi o zajmowanie się seniorami na terenie województw łódzkiego i mazowieckiego. Wybierając nas, macie pewność, że wasi bliscy są w dobrych rękach. Każdego naszego Podopiecznego traktujemy z taką samą empatią i profesjonalizmem.

Zapraszamy do kontaktu

Opieka nad osobą starszą w Łodzi

Polub Nas na Facebooku