Domowa opieka całodobowa z zamieszkaniem dla osób chorych i starszych

Usługi opiekuńcze dla osób starszych łódź

Opieka z zamieszkaniem, całodobowa nad osobą starszą realizowana na terenie województwa wielkopolskiego (Poznań i okolice).


Dla osób poszukujących opiekuna w Poznaniu i okolicach  rozszerzamy swoją działalność, oferując Państwu opiekę całodobową z zamieszkaniem.

Opieka całodobowa z zamieszkaniem w domu podopiecznego umożliwia wspieranie chorego w codziennych czynnościach, gospodarstwie domowym, pełny monitoring stanu zdrowia podopiecznego. Dzięki temu podopieczny znajduje się pod ciągłą i rzetelną opieką specjalisty, niezależnie od pory dnia czy nocy.

Dobrze sprawowana opieka nie tylko pomaga osobie starszej w jej codziennym funkcjonowaniu, ale i łagodzi dolegliwości związane z chorobą oraz zapewnia mentalne i fizyczne bezpieczeństwo.

Opiekuni z odpowiednimi kwalifikacjami

Gwarantujemy dopasowanie opiekuna pod kątem kwalifikacji i stanu zdrowia podopiecznego (asystent, opiekun medyczny, pielęgniarka), ciągłość opieki (zawsze jest jeden opiekun wiodący), proste zasady współpracy.

Opieka nad chorym w domu skierowana jest do rodzin osób starszych, chorych, które nie mogą na co dzień zajmować się swoimi bliskimi, ze względu na obowiązki zawodowe czy stały pobyt za granicą.

Zapraszamy do kontaktu.