Opieka domowa nad chorym, osobą starszą z zamieszkaniem

opieka nad osobą starszą Łódź

Opieka z zamieszkaniem całodobowa nad osobą starszą realizowana na terenie województwa mazowieckiego (Warszawa i okolice).


Dla osób poszukujących opiekuna w Warszawie i okolicach (województwo mazowieckie) rozszerzamy swoją działalność, oferując Państwu opiekę całodobową z zamieszkaniem.

Opieka domowa nad chorym, z zamieszkaniem w domu podopiecznego, to wsparcie w codziennych czynnościach, gospodarstwie domowym, pełny monitoring stanu zdrowia podopiecznego. Dzięki temu podopieczny znajduje się pod ciągłą i rzetelną opieką specjalisty, niezależnie od pory dnia czy nocy.

Dobrze sprawowana opieka nie tylko pomaga osobie starszej w jej codziennym funkcjonowaniu, ale i łagodzi dolegliwości związane z chorobą oraz zapewnia mentalne i fizyczne bezpieczeństwo.

Całodobowa opieka osób starszych i chorych

Gwarantujemy dopasowanie opiekuna pod kątem kwalifikacji i stanu zdrowia podopiecznego (asystent, opiekun medyczny, pielęgniarka), ciągłość opieki (zawsze jest jeden opiekun wiodący), proste zasady współpracy.

Opieka nad chorym w domu skierowana jest do rodzin osób starszych, chorych, które nie mogą na co dzień zajmować się swoimi bliskimi, ze względu na obowiązki zawodowe czy stały pobyt za granicą.

Zapraszamy do kontaktu.

Całodobowa opieka domowa nad chorym i osobą starszą, z zamieszkaniem, realizowana jest w województwie mazowieckim.

Zapraszamy do kontaktu

Opieka nad osobą starszą

Polub Nas na Facebooku