Opieka nad chorym w domu na terenie Warszawy

opieka nad osobą starszą Łódź

Opieka z zamieszkaniem nad osobą chorą realizowana na terenie województwa mazowieckiego (Warszawa i okolice).

Życie osób starszych i schorowanych potrafi być ciężkie. Często pozostają sam na sam z szarą rzeczywistością; dzieci dawno dorosły i założyły swoje rodziny, czasem daleko od domu rodzinnego. Łatwo wtedy stracić poczucie bezpieczeństwa i więzi z bliskimi. Jest to nie tylko przykre zjawisko, ale także szczególnie szkodliwe dla seniora. Częste kontakty międzyludzkie potrafią łagodzić objawy chorób starczych, ponieważ jest to nieoceniona stymulacja organizmu do działania.

Co jeśli bliska osoba jest na co dzień zdana tylko na siebie i coraz gorzej sobie z tym radzi? Bardzo dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy opieki domowej z zamieszkaniem. Wtedy starsza osoba nie tylko otrzyma pomoc w codziennych obowiązkach, lecz również będzie mogła nawiązać relację z drugim człowiekiem oraz poczuć się potrzebnym i docenianym – za rozmowę, obecność.

Całodobowa opieka osób chorych

Centrum Opieki Seniora to miejsce, w którym można uzyskać pomoc w trudnej sytuacji życiowej. Opieka nad chorym członkiem rodziny może być dla bliskich dużym wyzwaniem, dlatego czasem niezbędna jest pomoc z zewnątrz. Dla osób poszukujących opiekuna w Warszawie i okolicach (województwo mazowieckie) oferujemy opiekę całodobową z zamieszkaniem.

Opieka domowa nad chorym w domu Podopiecznego, to wsparcie w codziennych czynnościach, pomoc w prowadzeniu gospodarstwa, pełny monitoring jego stanu zdrowia. Dzięki temu senior znajduje się pod ciągłą i rzetelną opieką specjalisty, niezależnie od pory dnia czy nocy.

Dobrze sprawowana opieka nie tylko pozytywnie wpływa na nastrój seniora , ale i łagodzi dolegliwości związane z chorobą oraz zapewnia mentalne i fizyczne bezpieczeństwo. Opieka z zamieszkaniem pozwala na ciągły monitoring samopoczucia osoby w zaawansowanym wieku oraz umożliwia stały kontakt z drugim człowiekiem, co jest kluczowe dla utrzymania zdrowia psychicznego Podopiecznego.

Wykwalifikowani opiekuni dla osób chorych

Gwarantujemy dopasowanie opiekuna pod kątem kwalifikacji i stanu zdrowia osoby starszej. Wśród pełniących obowiązki w Centrum są asystenci, opiekunowie medyczni oraz pielęgniarki. Zapewniamy ciągłość opieki, ponieważ wyznaczony jest zawsze jeden opiekun wiodący. Proste zasady współpracy pozwalają na sprawne ustalenie priorytetów związanych z opieką nad bliskim.

Opieka nad chorym w domu skierowana jest zarówno do rodzin osób starszych jak i chorych, które nie mogą na co dzień zajmować się swoimi bliskimi, ze względu na obowiązki zawodowe czy stały pobyt za granicą. Skorzystanie z pomocy Centrum Opieki Seniora pomoże zyskać spokój o bezpieczeństwo potrzebującego członka rodziny.

Zapraszamy do kontaktu.

Opieka domowa nad chorym i osobą starszą, z zamieszkaniem, realizowana jest w całym województwie mazowieckim.

Zapraszamy do kontaktu

Opieka nad osobą starszą

Polub Nas na Facebooku